MIOTY

1 lipca 2021 na świat przyszły 3 dziewczynki i 3 chłopcy. Posiadamy jeszcze wolne szczenięta.

spinione italiano.jpg
207741998_2846038415614496_5628859922936149351_n(1).jpg
Untitled
Untitled

Skontaktuj się

Skontaktuj się

BROWAR BIMBEROSSA

Browar to niezwykły chłopak. Jest bardzo aktywny, wesoły, niezwykła przylepa. Browar to najbardziej aktywny szczeniak w tym miocie. Chętnie odpowie na każdą zaproponowaną aktywność. Browar znalazł swój nowy dom na Śląsku. 

Skontaktuj się

BELTANE BIMBEROSSA

Beltane to urocza i figlarna kulka. Bardzo zgrabna dziewczyna z pięknym dużym uchem. Jest niezwykle sprytna. Pierwsza rozwiązuje przeszkody i zagadki. Pierwsza pokonuje postawione przed nią zadania. Z ogromną przyjemnością zwiedza i poznaje nowe. Beltane zamieszka w Anglii. 

Skontaktuj się
Untitled
Untitled
Untitled
Untitled

BARI BIMBEROSSA

Bari to przykład prawdziwej księżniczki. Jest delikatna, spokojna. Ma swoje zdanie i potrafi swoim urokiem manipulować ludźmi. Wesoła i przymilna. Prawdziwa urocza dama. Bari ma już swoją rodzinę.  Zostaje w Polsce. 

Skontaktuj się

BARNABA BIMBEROSSA 

Barnaba to taki psi profesor. Spokojny i dostojny a przy tym największy z miotu. Długość jego uszu zachwyca <3 Barnaba czeka na swój nowy dom

Skontaktuj się

BORN TO SHINE BIMBEROSSA 

BORN TO SHINE to nasza gwiazda. Spokojny lekko nieśmiały ale uroczy chłopak. Kocha przytulanie. BORN TO SHINE wkrótce opuści naszą hodowlę, już za nim tesknimy

Skontaktuj się

BRIA BIMBEROSSA 

BRIA to mała wariatka. Wszędzie jej pełno. Odważna i bardzo chętna do pracy dziewczyna. Idealna dla kogoś kto myśli o sporcie z nią. Prawdziwy smurf pracuś. Bria zamieszka na północy Polski. 

Skontaktuj się